Eğitici Eğitimleri

Genel Bilgiler

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde "Robotik Programlama Eğitici Eğitimi Sertifika Programı" düzenlenmektedir.

Eğitim Süresi: Bu eğitim 38 saatten oluşmaktadır.

Ön kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kesin Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Eğitim Programı, Ders İçerikleri ve Haftalık Çalışma Takvimini indirmek için tıklayınız.

Robotik Programlama Eğitici Eğitimi

Sertifika Programına Kimler Katılabilir? Robotik Programlama Eğitici Eğitimi sertifika programına öğretmen adayları, devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan ve kariyerlerini geliştirmek isteyen her branştan öğretmenler, lisans öğrencileri, robotik konusuna ilgi duyan ve kendisini geliştirmek isteyen tüm bireyler katılabilir.

Katılımcıların Hangi Ön Bilgilere Sahip Olmaları Gerekmektedir? Katılımcıların temel düzeyde bilgisayar kullanabilme bilgi ve becerilerine sahip olması gerekmektedir.

Sertifika Program Ücreti Ne Kadardır? Sertifika Programı Ücreti 500 TL dir.

Eğitim ücretinin yatırılacağı hesap bilgileri:

Banka Şubesi: KTU UZEM T.C. ZIRAAT BANKASI, Üniversite Şubesi

Hesap Adı: KTÜ DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI

IBAN: TR83 0001 0012 2511 8251 4450 10, Hesap No: 11825144-5010

ÖNEMLİ NOT : Ücret yatırılırken açıklama kısmına 'UZEMEĞİTİCİEĞİTİMİ' açıklaması yazılmalıdır. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne şahsen gidip kredi kartı ile ödeme yapabilirler.

Katılımcılar kurs ücretinin yansıra Ardunio başlangıç seti satın alacaklardır. Setin fiyatı 200-250 TL arasında olup, toplu alım gerçekleştirilecektir. Satın alınan setler katılımcılarda kalacaktır.

Katılım İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Dekont, Eğitim Katılım ve Kayıt Formu Kimlik Fotokopisi

Eğitim Sonunda Sertifika Verilecek mi? Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan başarılı olanlara başarı sertifikası, başarılı olamayanlara ise katılım sertifikası verilecektir.