ROBOTİK PROGRAMLAMA EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI (14-18 YAŞ GRUBU)

Program Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde Robotik Programlama Eğitimi Sertifika Programları düzenlenmektedir.

Kimler Katılabilir:Robotik programlamaya ve bu alandaki uygulamalara ilgi duyan, bu alanda kendisini geliştirmek isteyen tüm bireyler, Robotik Programlama Eğitimi sertifika programına katılabilir.

Gerekli Belgeler:Dekont, Eğitim Katılım ve Kayıt Formu, Kimlik Fotokopisi

Eğitim Süresi: Eğitim süresi toplam 7 haftadan (35 saat) oluşmaktadır.

Eğitim Ücreti: Sertifika Programı Ücreti 500 TL dir.

Ücret KTU UZEM T.C. ZIRAAT BANKASI, Üniversite Şubesi ( IBAN: TR83 0001 0012 2511 8251 4450 10, Hesap No: 11825144-5010, ÖNEMLİ NOT: Ücret yatırılırken açıklama kısmına 'KTUUZEMROBOTİK' açıklaması yazılmalıdır.) hesabına yatırılmalıdır. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne şahsen gidip Kredi kartı ile ödeme yapabilirler.

Katılımcılar kurs ücretinin yansıra Ardunio başlangıç seti satın alacaklardır. Setin fiyatı 200-250 TL arasında olup, toplu alım gerçekleştirilecektir. Satın alınan setler katılımcılarda kalacaktır.

Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan başarılı olanlara Başarı Sertifikası, Başarılı olamayanlara ise Katılım Sertifikası verilecektir.

Eğitimlere katılmak için ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir Ön kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kesin Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Eğitim Programı

Eğitim Programı, Ders İçerikleri ve Haftalık Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

DUYURULAR