Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi TYL

Canlı Ders Sistemine Giriş

Bu bölümden almış olduğunuz dersleri canlı olarak takip edebilirsiniz. Canlı ders için farklı bir web sayfasına yönlendirileceksiniz

Sınav Sistemine Giriş

Bu bölümden almış olduğunuz dersler ile ilgili çevrimiçi derslere ulaşabilirsiniz. Sınav sistemi çin frklı bir web sayfasına yönlendirileceksiniz. Sınav sistemi sadece sınav dönemlerinde aktiftir.

Program Hakkında

Bu program Eğitim Bilimleri Enstitüsü bünyesinde yürütülmektedir. Eğitim Yönt. Teft. Plan. ve Ekonomisi Tezsiz Yüksek Lisans Uzaktan Eğitim Programı ilk olarak 2009-2010 eğitim öğretim yılında öğrenci alımına başlanmıştır. Bu dönemden sonra sırasıyla 2009-2010 Bahar ve 2010-2011 Güz dönemlerinde 100 kişilik kontenjanlar açmıştır. Bu programın amacı Milli Eğitim Bakanlığı personelinin kendi alanlarında mesleki gelişimlerini sağlamaktır. Öğrenciler programın tüm gereksinimlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak Yüksek Lisans derecesi ile Eğitim Yönetimi, Teftişi, Denetim, Planlama ve Ekonomi uzmanı ünvanına sahip olurlar. Programın süresi 3 yarıyıldır. Bu programa yapılacak başvurular Eğitim Bilimleri Enstitüsü tarafından alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Lisansüstü Öğrenci İşleri Bürosu - 0(462) 377 22 44

Hatice KARAGÜZEL

Mustafa ALVER

Çiğdem USTAOĞLU

DUYURULAR