CISCO NETWORK AKADEMİ

Hakkında

Cisco Ağ Akademisi Programı (Cisco Network Academy Program), bilgi teknolojileri ve bilgisayar ağları kurulumu/işletimi alanlarında var olan ve gün geçtikçe artan yetişmiş insan gücü açığını kapatmak amacıyla dünya çapında yürütülen kapsamlı bir eğitim programıdır.

Cisco Systems tüm dünya çapında ağ (network) çözümleri sunan ve dünya çapındaki network alt yapısının yaklaşık %90’ını oluşturan bir şirkettir. Cisco Systems' in sunduğu sertifikasyon sistemi yine tüm dünyada geçerli olan ve Cisco Certified elemanların iş bulmasında kolaylık sağlayan bir içeriğe sahiptir. Bu sertifikasyon sistemi temel olarak üç aşamadan oluşmaktadır. CCNA (Cisco Certified Networking Associate), CCNP (Cisco Certified Networking Professional) ve CCIE (Cisco Certified Internetworking Expert) seviyelerinden oluşmaktadır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde CCNA düzeyi sertifikasyon eğitimleri verilecektir.


CCNA Eğitimleri

CCNA sertifikasına hazırlanmanın en etkili yöntemlerinden biri CCNA Network Academy eğitimlerine katılmaktır. Eğitim programının asıl amacı temel network bilgilerinden başlayıp, detaylı bir network eğitimi sunmaktır. Eğitimler 4 kurdan oluşmaktadır. 4 Kur'u da başarıyla tamamlayan kullanıcılar yukarıda bahsi geçen sertifikasyon sisteminden ilki olan CCNA (Cisco Certified Networking Associate) sınavını rahatlıkla geçebilecek düzeye geleceklerdir. Ayrıca CCNA Network Academy eğitimlerini tamamlayan kullanıcılara Cisco Systems tarafından Networking Academy mezuniyeti sertifikası verilmektedir.

Eğitimlere katılmak için ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Ödeme Bilgileri

  • CCNA Routing and Switching 1 - Ağlara Giriş 500 TL, 
  • CCNA Routing and Switching 2 - Yönlendirme ve Anahtarlama 500 TL, 
  • CCNA Routing and Switching 3 - Ağları Ölçeklendirme 600 TL, 
  • CCNA Routing and Switching 4 - Ağa Bağlanma 600 TL 

Kur ücretlerinin dersler başlamadan önce yatırılmış olması gerekmektedir. Ücretlerin tümünün (2200 TL) tek seferde yatırılması gerekmemektedir. Her kurun ücreti ayrı ayrı kur başlamadan önce yatırılabilir.

Hesap Bilgileri
Banka Adı: 
T.C  Ziraat Bankası 
IBAN Numarası
: TR830001001225118251445010
Hesap Numarası: 118251445010
Banka ödemelerinde “UZEM Cisco RaS - Katılımcı Adı ve TC Kimlik No” belirtilmelidir.

Kayıt belgeleri (Başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, banka dekontu) tamamlandıktan sonra kursaterumit@gmail.com adresine e-posta olarak gönderilebilir. Belgelerin asılları kurs başlarken UZEM sekreterliğine teslim edilmelidir.

İrtibat için: Yrd.Doç.Dr. Ali Küşat ERÜMİT
E-posta: kursaterumit@gmail.com 
Tel: 0462-3777124

 

DUYURULAR